կարևոր
634 դիտում, 2 շաբաթ առաջ - 2022-06-14 11:19

Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ են լինելու Երևանում և 8 մարզում

Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ են լինելու Երևանում և 8 մարզում

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`

Երևան քաղաքում՝

10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 4, 4/1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25ա, 25/1, 25/2, 27 շենքեր, Դավիթ Մալյան փ. 4, 6 շենքեր, Դավիթ Մալյան նրբ. 1, 4, 4/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11:00-14:00 Առինջ՝ Դուրյան թաղամաս սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,

11:00-16:00 Նոր Արեշ 25փ. 1-25, 10-31; 27փ. 1-35; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25 սեփական տներ,

11:00-17:00 Պուշկինի փ. 36 և Տերյան փ. 19 շենքեր, Տերյան 62 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 9 և 11 փողոցներ մասնակի, Մաշտոցի պող. 33/1 շենք, «Նոր-Ուղի»նախկին կոլտնտեսություն, Չեխովի փ․ 23 շենք, Արտաշատի խճուղի, Նորագավիթ թաղ. 1, 9, 13 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ թաղ.

1-ին փողոցի 4-րդ և 5-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Արշակունյաց պող․ 135 շենք, Արշակունյաց պողոտայի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հակոբ Հակոբյան փ. 3/1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 19, 19Ա շենքեր, Ուլնեցու փ. 62, 62/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 12/1 շենք, Պարույր Սևակ փ. 106 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարույր Սևակ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և Ջրաշեն գյուղ,

Արմավիրի մարզում՝

11:00-17:00 Մարգարա, Արազափ, Տանձուտ և Արգավանդ գյուղեր,

12:00-14:00 Հայթաղ և Ֆերիկ գյուղեր,

Արարատի մարզում՝

10:00-13:00 Երասխ գյուղ մասնակի,

10:00-16:00 Մասիս քաղաք` 2-րդ և Կայարան թաղամասեր մասնակի, «Գոլդեն ֆիշ» ՍՊԸ, «Հայջրմուղկոյուղի» ՓԲԸ, «Տրանսշին» ճանապարհաշինարարական կազմակերպություն ՓԲԸ, «Բերմա» ՓԲԸ, ԱՁ «Գրետա Ավագյան», Սեփականատեր «Լաֆիկ» ՍՊԸ, «Խոր Գագ» ՍՊԸ, Լուսառատ գյուղ մասնակի,

10:30-14:30 Արտաշատ քաղաք՝ Աճառյան և Երկաթուղայիների փողոցներ մասնակի,

10:30-16:00 Դիմիտրով գյուղ մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզում՝

10:00-16:00 Գոմք գյուղ մասնակի,

10:30-13:00 Ջերմուկ քաղաք՝ Ձախափնյա թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,

11:00-15:00 Գլաձոր գյուղ մասնակի,

Կոտայքի մարզում՝

11։00-17։00 Ջրվեժի և Ձորաղբյուրի ամառանոցներ մասնակի, Գեղաշեն և Կոտայք գյուղեր մասնակի,

Գեղարքունիքի մարզում՝

10։00-12։30 Դրախտիկ գյուղ,

11։00-14։00 Վարսեր համայնք մասնակի, «Գեղամա» մասնաճյուղի կարգավարական ծառայություն, «Ավտոտեխսպասարկում», «Սևան հեռուստակենտրոն», «Լև Լեն», «Արա-Արեգ», «Հ. Սեդրակյան», «Ռանչպար» ՍՊԸ-ներ, «Ա. Տեր-Գրիգորյան», «Շ.Բոզոյան», «Է. Մխիթարյան», «Ա.Սալազարյան», «Հ.Պողոսյան» ԱՁ-ներ, Պոմպակայան-1 և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

11։00–15։00 Վարդենիկ համայնք մասնակի, թիվ 1, 2 դպրոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,

Շիրակի մարզում՝

11։00-15։00 Ախուրյանի տարածաշրջան՝ Առափի գյուղ,

Լոռու մարզում՝

10:00-13:00 Ստեփանավան քաղաք՝ Չարենց, Կենտրոնական մաս, Թելման, Սուրբ նշան թաղամասեր, թիվ 2 դպրոց, առևտրի կենտրոն, Պոլիկլինիկա, կադաստր և Զինվորական կոմիսարիատ,

10:00-16:00 Ալավերդի քաղաք՝ Էնգելս թաղամաս,

Սյունիքի մարզում՝

10:00-11:00 Գորիս քաղաք՝ Գուսան Աշոտի, Գետափնյա փողոցներ մասնակի, Գորիս գյուղ թաղամաս,

10:30-14:30 Շուռնուխ գյուղ մասնակի

11:00-16:30 Բռնակոթ գյուղ մասնակի,

15:00-16:30 Խոտ գյուղ մասնակի: