Օլիմպիական խաղերում հայ մարզիկների ելույթների նախնական ժամանակացույցը

ՀԱՕԿ լրատվության բաժինը ներկայացրել է ամառային 31-րդ Օլիմպիական խաղերում հայ մարզիկների ելույթների նախնական ժամանակացույցը։
olimpiakan-xagher-rio-2016

ՀԱՕԿ լրատվության բաժինը ներկայացրել է ամառային 31-րդ Օլիմպիական խաղերում հայ մարզիկների ելույթների նախնական ժամանակացույցը։

Ուշադրություն՝ ժամանակացույցը կամված է ըստ Բրազիլիայի տեղական ժամանակի: Երևանի  և Բրազիլիայի ժամային տարբերությունը +7 ժամ է:

 

                           06.08.2016 

10.00   ձյուդո      60կգ                Հովհաննես  Դավթյան

 

10.30 մարմնամարզություն     Հարություն Մերդինյան

Արթուր   Դավթյան

 

11.00 բռնցքամարտ   49կգ        Արթուր  Հովհաննիսյան

 

17.00

07.08.2016 

09.45    մարմնամարզություն                      Հուրի  Գեբեշյան

 

11.45    բռնցքամարտ         69կգ   Վլադիմիր Մարգարյան

 

17.45

08.08.2016 

09.00    հրաձգություն          10մ                  Հրաչիկ Բաբայան

11.00    բռնցքամարտ        49կգ        Արթուր  Հովհաննիսյան

17.00

12.00    բռնցքամարտ         69կգ        Վլադիմիր Մարգարյան

 

18.00

                           10.08.2016 

19.00    ծանրամարտ   77կգ            Անդրանիկ Կարապետյան

11.00    բռնցքամարտ  49կգ                  Արթուր  Հովհաննիսյան

17.00

 

12.15,18.15    բռնցքամարտ 64կգ             Հովհաննես  Բաչկով

11.30    բռնցքամարտ  56կգ                                Արամ  Ավագյան

17.30

15.30   ծանրամարտ   69կգ                              Նազիկ  Ավդալյան

 

16.00   մարմնամարզություն

 

11.08.2016

11.00  բռնցքամարտ  56կգ                     Արամ  Ավագյան

12.45                          64կգ               Հովհաննես Բաչկով

17.45

12.30    բռնցքամարտ 69կգ         Վլադիմիր Մարգարյան

18.30

13.00    լող  50մ ազատ ոճ             Վահան   Մխիթարյան

 

                               12.08.2016 

12.00    բռնցքամարտ  49կգ           Արթուր  Հովհաննիսյան

10.00    ծանրամարտ   85կգ                  Առաքել   Միրզոյան

19.00

12.30,15.30  ծանրամարտ  75կգ              Սոնա     Պողոսյան

13.00    լող  50մ ազատ ոճ                       Մոնիկա  Վասիլյան

21.20    աթլետիկա հեռացատկ          Գոռ     Ներկարարյան

 

                                 13.08.2016

11.00   բռնցքամարտ   52կգ                       Նարեկ   Աբգարյան

17.00

12.15    բռնցքամարտ  69կգ               Վլադիմիր Մարգարյան

18.15

 

                                 14.08.2016 

10.00,16.00  հհ ըմբշամարտ   75կգ      Արսեն Ջուլֆալակյան

18.00

12.15    բռնցքամարտ               64կգ           Հովհաննես  Բաչկով

18.45

14.15    բռնցքամարտ               49կգ      Արթուր  Հովհաննիսյան

11.30    բռնցքամարտ               56կգ                    Արամ  Ավագյան

17.30

14.00     մարմնամարզություն

 

                               15.08.2016

09.30  աթլետիկա                             եռացատկ   Լևոն Աղասյան

վազք 200մ  Դիանա Խուբեսերյան

Գայանե Չիլոյան

10.00,16.00  հհ ըմբշամարտ    85կգ         Մաքսիմ  Մանուկյան

17.00

11.30   բռնցքամարտ                               52կգ  Նարեկ   Աբգարյան

17.30

12.30   բռնցքամարտ                        69կգ  Վլադիմիր Մարգարյան

18.30

14.00    մարմնամարզություն

19. 00    ծանրամարտ                       105կգ  Սիմոն  Մարտիրոսյան

21.30    աթլետիկա                 արգելավազք    Լիլիթ  Հարությունյան

 

                                    16.08.2016

10.00,17.00 հհ ըմբշամարտ      66կգ      Միհրան Հարությունյան

98կգ             Արթուր  Ալեքսանյան

11.30  17.30  բռնցքամարտ          56կգ                      Արամ  Ավագյան

12.00  բռնցքամարտ                     64կգ             Հովհաննես  Բաչկով

18.00

19.00 ծանրամարտ                      +105կգ                   Գոռ  Մինասյան

Ռուբեն Ալեքսանյան

21.05 աթլետիկա հեռացատկ                               Ամալիյա  Շարոյան

 

                                       17.08.2016

15.30   բռնցքամարտ                    52կգ  Նարեկ   Աբգարյան

16.30   բռնցքամարտ                    69կգ  Վլադիմիր Մարգարյան

 

                                       18.08.2016

14.30   բռնցքամարտ                       56կգ    Արամ  Ավագյան

                                   

                                   19.08.2016 

10.00  ազատ ըմբշամարտ        57կգ      Գառնիկ Մնացականյան

17.00

14.00   բռնցքամարտ                  52կգ          Նարեկ   Աբգարյյան

 

                                   20.08.2016

10.00  ազատ ըմբշամարտ            125 կգ  Լեվան  Բերիանիձե

17.00

14.15  բռնցքամարտ                        56կգ          Արամ  Ավագյան

 

                                    21.08.2016 

08.30 12.45 ,14.25 ազատ ըմբշամարտ    97կգ       Գեորգի Կետոեվ

65կգ   Դեվիդ  Սաֆարյան

14.15   բռնցքամարտ                                  52կգ    Նարեկ   Աբգարյան

*

*

Լրահոս

Բոլոր նորությունները